ניתוח תיק פנסיוני

כולנו מכירים את זה. על כל רכישה של מוצר ביום יום כאלו שעולים עשרות או מאות שקלים, אנו נכנסים לאתר להשוואת מחירים, מתייעצים עם חברים, בודקים ומתעניינים. ביטוח לרכב ודירה? נבדוק ונשקיע זמן בהשוואת המחיר בין מספר חברות בכל שנה מחדש ואולי נצליח להוזיל בכ-200 ₪ לשנה ואולי גם פחות… אך האם ידעתם שלבחירת הרכב התיק הפנסיוני השפעה רבה על עתידכם המשפחתי כלכלי? האם ידעתם שמעל 94% מהמקרים שבדקנו נמצא שניתן להוזיל את הניהול בחסכון הפנסיוני? האם ידעתם שאבחון של איש מקצוע יכול לחסוך לכם עשרות וגם מאות אלפי שקלים בעתיד? עם יד הלב, בכנות, מתי בפעם האחרונה ביצעתם בדיקה מקיפה והשקעתם בנושא זה?

חשיבות ניתוח התיק הפנסיוני שלכם

חשוב להבין זאת ולשים את הזרקור גם על חשיבות ניתוח התיק הפנסיוני שלכם, על הרכב ההשקעות שבו הרכב הביטוח שחבוי בו, והתאמתו לפי גיל החוסך וצרכיו העתידיים. בדיקה שבתום התקופה תהיה שווה עבורכם בין עשרות למאות אלפי שקלים ואולי גם יותר.

בעניין זה יש מספר סוגיות שיש לברר:

  • מהו גובה דמי הניהול שאתם משלמים מדי שנה וחודש לגוף שמנהל לכם את החסכון הפנסיוני והאם ניתן להוזיל אותם?
  • מהן התשואות בקופות בהן אתם נמצאים והאם ניתן לשפר אותן?
  • מהי רמת הסיכון בה כספכם מושקע והאם היא באמת מתאימה לכם?
  • האם סוג המוצר/ים בהם אתם מפקידים מדיי חודש את כספכם הוא סוג המוצר/ים המתאים לכם ביותר מבין האפשרויות הקיימות כיום בשוק?
  • מהי התפתחות הפרמיה במרכיב הביטוחי החבוי בתוכנית הפנסיונית שלכם?
  • האם קצבאות השארים והנכות מעודכנות כפי שצריך בקרן הפנסיה שלכם?
  • האם הן מותאמות לביטוחי החיים ולביטוח אובדן כושר העבודה הפרטיים שיש ברשותכם?

תכנון נכון של מסלול הפנסיה שלכם עשוי לחסוך לכם מאות אלפי שקלים לתקופה כולה. לא תשקיעו בזה?

בדיקה מקיפה ומקצועית של התיק הפנסיוני

הביטוח הפנסיוני הוא רשת הביטחון המבטיחה לכל עובד את המשך הקיום בכבוד בעת פרישתו מעבודה. ביטוח פנסיוני הוא שם כולל לאפיקי החיסכון השונים המשמשים לתקופת הפרישה מעבודה והם כוללים: קרן פנסיה חדשה או ותיקה, ביטוח מנהלים וקופת גמל (משלמת או לא משלמת לקצבה).

לכל סוג אפיק חיסכון שכזה קיימים מאפיינים שונים וייחודיים, אשר להם השפעה מהותית על גובה החיסכון והקצבה שנקבל, על הכיסויים הביטוחיים שלנו ושל משפחתנו. ועוד לא דיברנו על נושא הטבות המס בחסכון פנסיוני, שגם לו משקל לא מבוטל.

טעות רווחת, לצערנו, של חוסכים, היא להסתפק בבדיקה שטחית או להתפתות להצעה שניתנת להם דרך מקום העבודה (סוכן של המעסיק) – התנהלות שעלולה להוביל לטעויות יקרות ובלתי הפיכות.

על אף שכולנו רוצים לחשוב על עצמנו צעירים לנצח, בריאים וחסונים, המציאות והטבע מזכירים לנו כי החיים אינם קופאים על שמריהם. על מנת שנגיע לגיל פרישה, עם עוגן כלכלי שיבטיח לנו המשך קיום בכבוד, עלינו לנסות להימנע מכל טעות "קטנה" בדרך אשר עלולה, בסופו של דבר, לעלות לנו ביוקר…

עצת הזהב שלנו אליכם הינה לבצע תכנון קפדני ומגיל צעיר ככל הניתן, באמצעות ייעוץ מאיש מקצוע. הדבר יבטיח, ראשית את הבנת מצבכם הנוכחי ואת האפשרויות העומדות לרשותכם, על מנת שתוכלו לקבל החלטות מושכלות לגבי ניהול עתידכם הפנסיוני! השירות הזה אמנם בתשלום, אבל שווה זהב…

רוצים לבדוק את התיק הפנסיוני שלכם ולדאוג לעתידכם הכלכלי?

לאחר הבדיקה שלנו תוכלו לישון בראש שקט, ולהיות בטוחים שהתיק הפנסיוני שלכם הכי מעודכן ונכון עבורכם!

למעשה איך זה עובד?

אנו נדאג לבצע עבורכם ניתוח מקצועי,מעמיק ומקיף של כלל התיק הפנסיוני והפיננסי שלכם, כולל בדיקה וניתוח של כל מוצרי החיסכון הפנסיוני שברשותכם (קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, גמל, גמל להשקעה , השתלמות ועוד).

נשווה בין מוצרים פנסיוניים חדשים, ניקח בחשבון תקנות משתנות, ותכנון מס עתידי כמו גם שינויי שכר, גיל וסטטוס משפחתי, המשפיעים גם הם באופן משמעותי על גובה הקצבה העתידית שלנו, ונעניק את המלצתנו המקצועית המותאמת עבורכם.

רק לאחר בדיקה ואבחון מדוייק שלנו תהיו בטוחים, שהתיק הפנסיוני שלכם הכי מעודכן ונכון עבורכם!

שירות זה אמנם עולה כסף אבל עלותו מזערית לעומת התועלת שתרוויחו לאורך חייכם.

אז למי אתם מחכים?

רוצים לבדוק את התיק הפנסיוני שלכם ולדאוג לעתידכם הכלכלי? לדאוג לחוסן הביטוחי והפנסיוני שלכם? לאחר הבדיקה שלנו תוכלו לישון בראש שקט, ולהיות בטוחים שהתיק הפנסיוני שלכם הכי מעודכן ונכון עבורכם!

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...