שיטת 'סוכן נאמן לקוח'

מבוטחים רבים שואלים את עצמם למי נתונה נאמנות סוכן הביטוח:
להם, או לחברות הביטוח מהן הסוכן מקבל תגמול? שיטת "סוכן נאמן לקוח" שמה קץ לספקות, הן לרווחת המבוטחים והן לסוכן.

בוא נתאר עולם בו תיק הביטוח והפנסיה שלכם מותאם בדיוק לצורך שלכם באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ונאמן שידאג להעמיק לפרטים הקטנים של כל אחד ואחת מכם, ויידע לחבר את כל הפרטים לתמונה הגדולה של חייכם – שייצור חוסן אמיתי במצב קשה – וייצר תיק ביטוח ופנסיה מדויק לצרכיכם!

בעולם הביטוח המורכב והגדול, ובתוך שפע המוצרים שמציע שוק הביטוח והפיננסים – כדאי שתוודאו ושתהיו בטוחים שבעל המקצוע המלווה אתכם, ממליץ על פתרונות כאלה ואחרים אך ורק מתוך נאמנות מלאה לאינטרסים שלכם, ללא כל אינטרס זר ומתוך שיקולים ואחריות מקצועית בלתי מתפשרת!

למה צריך את שיטת 'סוכן נאמן לקוח'?

על מנת לייצר מצב של win-win עבור המבוטח ועבור הסוכן, יצרנו את שיטת "סוכן נאמן לקוח" שלפיה המבוטח משלם  שכר טרחה ישירות לסוכן הביטוח. במצב הזה כולם מרוויחים – גם הלקוח שמרגיש בטוח שהסוכן קשוב ב- 100% לצרכיו, וגם הסוכן שיכול להשתחרר מכבלי העמלות, להתנתק מהתלות בחברה זו או אחרת ולצאת ממלחמת ההישרדות. ומטבע הדברים סוכן אשר מתוגמל היטב, יפעל בצורה המיטבית עבור לקוחותיו.

אז איך קורה מצב בו תיק הביטוח והפנסיה שלכם, המורכב בוודאי ממגוון מוצרי ביטוח, פנסיה, השקעות וחסכונות רבים – ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוחי תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות, קרן פנסיה, קופות גמל קרנות השתלמות ועוד ועוד…

תיק ביטוח שלם וגדול שאמור לכלול את כל מה שאתם זקוקים לו כדי להבטיח את ההווה ואת חוסן עתידכם , מתגלה ברוב המוחלט של המקרים (למעלה מ-94% לפי הסטטיסטיקה שנצברה אצלנו), כתיק יקר, לא יעיל, לא חסכוני ואולי אף גרוע מכך – עם כיסויים ביטוחיים שאינם מותאמים אישית עבורכם וצרכיכם ושלא ישרתו אתכם כראוי בעת הצורך.

הסיפור הזה מתחיל בניגוד האינטרסים הנגרם משיטת תגמול הסוכן, באמצעות עמלות מהחברות המבטחות וכן, בנאמנות סוכן הביטוח אליכם, לקוחותיו אל מול לחצים המופעלים עליו, לשרוד בשוק הביטוח הגדול והקשוח.

הרעיון העומד מאחורי שיטת 'סוכן נאמן לקוח', הוא למעשה פשוט מאוד.

באמצעות תשלום שכר טרחה באופן ישיר לסוכן הביטוח – תנטרלו את התלות של הסוכן בחברות (המעניקות לו כידוע עמלות  בגין כל מכירה).

כשאתם משלמים שכר טרחה לסוכן הביטוח שלכם, בדומה לתשלום לרואה חשבון יועץ מס או לעו"ד, השליטה נשארת בידיים שלכם, ואתם יכולים להיות בטוחים שנאמנות הסוכן תהיה נתונה לכם.

באמצעות שיטה זו כולם מרוויחים – גם הסוכן שהשתחרר מכבלי העמלות ויוכל להתנתק כעת מהתלות בחברה זו או אחרת, דבר שיאפשר לו לפעול בצורה המיטבית עבור הלקוחות וללא כל תלות באינטרסים זרים.

וכמובן שגם אתם, הלקוחות, מרוויחים בדרך זו ויכולים להיות סמוכים ובטוחים שנאמנות סוכן הביטוח תהיה נתונה לכם ושבאמת סוכן הביטוח "עובד עבורכם" ולמען האינטרסים שלכם, וללא שיקולים אחרים.

באופן זה, נהנים לקוחות "קבוצת חוסן פיננסים וביטוח" כבר מעל לשנה, לא רק מהידע והניסיון הרחב שנצבר במשך המון שנים בתחום הביטוח והפיננסים, אלא גם מהידיעה, היקרה מפז, שעומד לצידם סוכן ביטוח חזק בעל קשרים ושותפויות עם סוכנויות הביטוח מהגדולות בענף, מקצוען ו-נאמן, שיהיה שם עבורם בכל צומת ובכל צורך – שידאג למימוש זכויותיהם ויפעל למענם בנאמנות ובמקצועיות ללא רבב.

נעים להכיר, שיטת 'סוכן נאמן לקוח' השיטה היחידה המבטיחה שתקבלו:

% 0
נאמנות נקייה מכל אינטרס זר
% 0
מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר
% 0
שמירה על האינטרסים שלכם מול חברות הביטוח
% 0
שקיפות מלאה

וכל זאת ברמת שירות וזמינות מעולים – שלא הכרתם!

האם גם לכם יש מעטפת ביטוחית המותאמת בדיוק עבורכם וסוכן ביטוח מקצועי ונאמן לצידכם?

אם גם אתם מעוניינים בסוכן ביטוח אשר ילווה אתכם מתוך רמת השירות הגבוהה ביותר שוחחו עימנו

מה תרוויחו בהצטרפותכם לשיטה?

תמונת רקע קוראת מגזין

בנוסף לכל זאת, מדיי שנה, בהגיע זמן חידוש החוזה בינינו, ניצור עמכם קשר לתיאום פגישה שמטרתה לערוך בדיקה מחודשת של תיק הביטוח שלכם, בה נוודא שהכל עדיין תואם במדויק לצורך שלכם, נדאג לכל עדכון שיידרש עקב השינויים שחלו בשנה האחרונה בחייכם או בשוק הביטוח והפיננסים.

איך זה עובד:

תהליך ההצטרפות למסלול 'סוכן נאמן לקוח' שלנו הוא פשוט:
וזהו… בתוך חמש דקות בלבד מזמנכם הצטרפתם, אל המסלול הייחודי בשעה טובה!

ואיך מתחילים?

אז, לאחר שהבנו את השיטה וחשיבותה עבורכם, נשאלת השאלה… איך מתחילים?
בעבר הרחוק הנושא היה הרבה יותר סבוך כי הכל היה "ידני" ונדרשנו לנבור בחיובים בכל כרטיסי האשראי וחשבונות הבנק בכדי לאתר תשלומים לחברות הביטוח ולהתפלל שלא פספסנו כלום…
כיום 'כאב-הראש' הזה, נחסך מאיתנו מאחר ועומדים לרשותנו אמצעים טכנולוגיים מתקדמים באמצעותם פשוט, באופן יחסי, לקבל מידע מקיף על כל הנכסים הפיננסיים שלנו, וביניהם גם פוליסות הביטוח השונות שבבעלותנו.
כל מה שתצטרכו לעשות הוא:
ובתוך כמה ימים לאחר אסיפת המידע המלא והכולל שלכם מהמסלקה והר הביטוח כל המידע הדרוש לנו יתקבל אצלנו. כעת נותר לנו ללמוד ולנתח אותו עבורכם, להכין את ההמלצות עבורכם וכך לעשות סדר אחת ולתמיד בתחום זה בחייכם. ובקיצור, לדאוג לחוסן עתידכם.