ביטוח נסיעות לחו"ל

מתכננים נסיעה לחו"ל? אחת מהפעולות החשובות ביותר שיש לבצע לפני נסיעתכם, היא לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. אבל רגע לפני שתרכשו פוליסה לביטוח נסיעות – עיצרו וחישבו!

בואו נבחן מדוע בכלל אנו רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל?

ראשית, אתם טסים אל ארץ זרה, ולפתע מתעורר צורך בקבלת טיפול רפואי לאור אירוע רפואי כלשהו (ישן או חדש), קטן או גדול וכל הנסיעה משתנה…

האם אתם שולטים בפתרונות הבריאות במקום בו אתם שוהים? האם גם אם אתם שולטים בשפה המקומית, האם תוכלו לתקשר בקלות בנוגע למצבכם הרפואי בשפה זרה? האם יש לכם את האמצעיים הכספיים לשלם עבור השירות שתקבלו? האם מסגרות האשראי שלכם מספיקות בכדי לכסות את העלויות הרפואיות הגבוהות? גם כשמתעורר צורך בטיפול דחוף ובימי אשפוז חס וחלילה?

ככל שמדובר בטיסות לחו"ל אנחנו הכי בעד הבחירה ב"לואו קוסט". אבל בביטוח הנסיעות לחו"ל, בדיוק להיפך! כולנו משלמים אלפי דולרים על טיסות לחו"ל וחופשות. אנו סבורים שביטוח הנסיעות לחו"ל הוא לא המקום לחסוך בו.

בוודאי שמעתם על ביטוחי נסיעות לחו"ל "בחינם", דרך כרטיס האשראי או דרך קופת החולים. חשוב שתבינו שיעילות ביטוחי ה"חינם" ברגע האמת, בעייתית עד מאוד, ואתם ממש לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שכזה בעת הצורך.

מתוך סטטיסטיקות שצברנו, כ-97% מהנסיעות לחו"ל מסתיימות באמת ללא כל תביעה. אבל מה יקרה אם לרוע המזל נמצא את עצמנו ב-3% הנותרים?

מתוך הבנה זו אנחנו לא מתפשרים על הכיסוי הביטוחי, ומספקים לכם הגנה מקסימאלית ומותאמת עבורכם – גם אם הכיסוי יהיה מעט יקר יותר – זה ללא כל ספק שווה את השקט הנפשי שלכם, ובעיקר את הדאגה לשלומכם ברגע האמת, במקרה הצורך.

 

אנחנו מקפידים לעבוד רק עם החברות שאנחנו מאמינים, מתוך ניסיוננו הרב, שהן הטובות ביותר עבורכם ויעניקו לכם את השירות הטוב ביותר הן מבחינת הכיסוי והן מבחינת הזמינות והטיפול בתביעות ברגע האמת.

כל זאת, היה נכון מאז ומתמיד ומקבל כיום משנה תוקף עם התפרצות מגפת הקורונה העולמית שטרפה את הקלפים ושינתה לחלוטין את שוק ביטוחי הבריאות הן באופי הכיסוי הביטוחי, כולל כיסוי להוצאות רפואיות בגין המגפה, והן בכל מה שמסביב כגון ביטוח ביטול נסיעה לחו"ל / קיצור נסיעה.

טסים לחו"ל בקרוב? כדאי שתתכננו היטב ומראש את ביטוח הנסיעות שלכם!

נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים עבורכם את פוליסת ביטוח הנסיעות החדשנית, המקיפה והמדויקת עבורכם, בהתאם לצורך שלכם ולאופי הנסיעה!

כיצד נתאים את הפוליסה בדיוק עבורכם?

  • נברר מהי מטרת הנסיעה – מתוך ההבנה שאין דין נסיעת עסקים / סופ"ש זוגי לחופשת בטן גב כדין נסיעת סקי עם חברים
  • מי נוסע? האם הנסיעה כוללת ילדים צעירים
  • מהו אופי החופשה – האם מתוכננת פעילות ספורט אתגרי / ימי?
  • מהו מצבכם הרפואי טרם הנסיעה?
  • מהו יעד הנסיעה? (אין דין נסיעה לאירופה לדין טיול תרמילאים לדרום אמריקה)
  • מהו משך זמן הנסיעה?
  • וכן, בשורה התחתונה, ניתן את הדעת גם למחיר הפוליסה ונחפש פתרונות מותאמים ונוחים עד כמה שניתן

הנסיעה שלי דורשת ביטוח מורכב יחסית. האם אקבל מענה גם למצב זה?

כולנו כבר מבינים שבעידן הפוסט קורונה נסיעה לחו"ל הפכה להיות מורכבת יותר. לא משנה לאן תרצו לטוס, בין אם לנסיעה עסקית או לנופש עם המשפחה – נדאג לערוך עבורכם ביטוח מותאם ומדויק לצורך שלכם מתוך ההבנה שלכל אחד מאיתנו צרכים שונים ונתונים שונים (מבחינת הצהרת בריאות, יעד הטיסה וכדומה).
נדאג לבצע התאמה אישית של תוכנית הביטוח כך שתכלול בדיוק את הכיסויים הדרושים לכם. לכל סוגי הטיולים – כולל טיולי תרמילאים, ספורט אתגרי וסקי.

במידה ואשתי בהיריון, האם תבטחו גם אותה?

ובהתאם למצב רפואי – כולל הריון ומצב של החמרה במצב רפואי קיים בעת שהייתכם בחו"ל.

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...