מי אנחנו?

תומר בן משה

שלום, אני תומר בן משה, נשוי +3, מרמת – גן ,
ואני הבעלים של קבוצת חוסן – ביטוח ופיננסים,
בשנים האחרונות הלקוחות שלי כבר גילו איך לנהל ברמה הכי גבוהה את הדבר הזה שניקרא  חסכון, פיננסים וביטוח.
איך להיות מבוטחים כמו שצריך, ללא כפילויות וללא עלויות מיותרות ,איך להגדיל את הפנסיה במאות שקלים לחודש, איך לשלם הרבה פחות על הלוואות ולהתחיל לחסוך בצורה הרבה יותר נכונה ונבונה.
כאיש מקצוע בתחום סבוך ומורכב זה, הקדשתי שעות וימים רבים כדי לקרוא את האותיות הקטנות בפוליסות ובתכניות השונות שמציעות חברות הביטוח ובתי ההשקעה.

וזו על מנת שכל מבוטח וחוסך שיעבור דרכינו יקבל את התמורה הטובה ביותר לכספו.

אצלנו בסוכנות אנו שואפים למצוינות ולהובלה בשירות בכל פרמטר ומחויבים לפעול תוך הקפדה על שקיפות, אמינות והגינות, המהוות ערכי יסוד של חברתנו, שואפים לשפר תדיר את איכות השירות ללקוחותינו ורואים בהם חלק ממשפחת קבוצת חוסן ביטוח ופיננסיים.

אנו מספקים לעובדינו בית חם ומקצועי המעודד מצוינות המשולבת בעבודת צוות ובאנושיות.
אנו מאמינים כי מקצועיות ומצוינות הם לא רק מטרה לשאוף אליה – אלא דרך חיים ורואים חשיבות עליונה לפעול באחריות ותוך שמירה על אמות מידה, יושרה, מקצועית ושקיפות.

אז מתי בפעם האחרונה, הרגשתם שחושבים עליכם באמת?

בעזרת הצוות המקצועי והמיומן שבניתי אנו מטפלים בכל לקוחותינו בצורה מקצועית ונטולת אינטרסים זרים, תוך הקפדה על מצוינות בשירות ועל איכות פתרונות הביטוח אל מול הוזלת עלויות בתיק הפיננסים והביטוח.
אנו נפעל על מנת להעניק לכם שירות אישי תוך שמירה על פרטיות וסודיות המידע שיגיע אלינו במסגרת השירות שנעניק לכם. והכל מתוך תחושת שליחות כנה ורצון לסייע להעניק עתיד עם חוסן פיננסי וביטוחי טוב יותר עבורכם – בהווה ובעתיד.
בכדי להעניק מענה לצורכיהם של לקוחותינו אנו עובדים בשיתוף פעולה פורה עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בשוק.

גאים להציג את

צוות המשרד שלנו

בעל וותק ונסיון רב בתחום הביטוח
אשר מעניקים שירות יעיל ומקצועי למגוון לקוחותינו, בסטנדרטיים הגבוהים ביותר

תמונה נופר מויאל

נופר בן מויאל

ניהול ותפעול בק אופיס

"הענקת שירות מירבי ומקצועי למגוון לקוחותינו".

בתחום משנת 2012. בעברה מנהלת בחברת הביטוח איילון. אוהבת במסגרת העבודה: טיפול בתביעות וסיוע מיידי ללקוחות המשרד.

תמונה בן אדמון

בן אדמון

ניהול ושירות לקוחות

"יושרה, אמינות וטובת הלקוח".

בתחום משנת 2011. בעברו בתפקידי ניהול במגוון סוכנויות ביטוח מובילות. אוהב במסגרת העבודה: שירות, שירות, ועוד פעם שירות!

סלמון גבאי

מכירות וניהול

"תן טוב, תקבל טוב".

עצמאי בתחום משנת 2002. בעל רשיון פנסיוני ומאמן סוכנים צעירים. אוהב במסגרת העבודה: תמיד יש לאן לשאוף בעולם הביטוח הגדול, ידע זה כח.

הדרך המשותפת שלנו תתחיל בביצוע בדיקה אובייקטיבית, יסודית ומקצועית של תיק הביטוח, הפנסיה וההשקעות. על מנת לוודא אובייקטיביות מלאה ללקוח בדיקת התיקים נערכת בתשלום. בדרך זו, תוכלו להיות בטוחים שנמצא את פתרונות הביטוח המדויקים ביותר עבורכם, באמצעות המוצרים הנכונים והמקיפים ביותר הקיימים בשוק כמו גם טיפול בכל הדברים הרלוונטיים עבורכם כגון קביעת דמי הניהול הנמוכים ביותר, בדיקת מסלול ההשקעות המותאם עבורכם ועוד.

חלק ניכר מהחשיבות של הבדיקה בתשלום היא בשביל להבטיח ללקוח שגם דברים שחשובים לו ולא משנים דבר לסוכן יתבצעו למשל (דמי ניהול, מסלול השקעות מותאם לחסכונות, תכנון מס מוקפד ועוד)

אנו מאמינים ב'צרכנות נכונה בביטוח' ומציעים לכם גישה מקצועית ויעילה שמטרתה לעקוף את האינטרסים המנוגדים הקיימים בין חברות הביטוח ולקוחותיהם, תוך התמקדות בלקוח וצרכיו, ומציעים ללקוחותינו בנוסף את שיטת "סוכן נאמן לקוח" שירות אישי וייחודי ברמת המקצועיות ושירות ללא פשרות, ומתחייבים לרמת השירות, זמינות ומקצועיות הגבוהה ביותר.

נשמח להעניק גם לכם מענה אישי, מקצועי, רחב וחכם.
למגוון צרכים ביטוחיים, פנסיונים ופיננסיים.
ברמת השירות הגבוהה ביותר.

אנו עובדים עם החברות הטובות והאמינות ביותר בשוק בכדי לאפשר עבורכם בחירה אמיתית והתאמה מייטבית לכל מצב וצורך

שותפות עם סוכנויות

חברות הביטוח

בתי השקעות