ליווי לפרישה

עומדים בפני פרישה לפנסיה – בשעה טובה! זה הזמן להתייעץ עם בעל מקצוע!

ליווי לפרישה – חשוב להכין את הקרקע…

הפרישה לגמלאות בעת סיום עבודתו של עובד עם הגיעו לגיל פרישה, היא ציון דרך משמעותי בחיינו ותחילתו של פרק חדש, אליו יש להיערך ולהתכונן היטב מבעוד מועד – בכל מובן, אך בנושא הפיננסי על אחת כמה וכמה.

בפני העובד העומד לפרוש לגמלאות ישנן אפשרויות שונות הניצבות בפניו. בנקודת זמן זו, חשוב מאוד ואף קריטי לדעת כי תכנון פרישה נכון ומקצועי יבטיח לכם ניצול מקסימלי של מקלטי מס ותכנון פיננסי מתאים בין רמת ההכנסות שלכם לרמת ההוצאות הצפויה בגיל השלישי. בהיעדר תכנון מיסוי, קיים חשש לתשלום מס עודף, שיכול להתבטא באלפי שקלים בשנה או לחילופין לחלוקה לא נכונה של כספי הון מול כספי קצבה שתגרום לחוסר יציבות בהכנסות אל מול ההוצאות.

עליכם לדעת ולקחת בחשבון שיום לאחר הפרישה כבר אין במרבית המקרים אפשרות לתקן, ובמקרים שבהם ניתן לערוך שינויים הם חלקיים בלבד. לכן מומלץ שכל עובד יגיע ליום הפרישה לאחר שעשה תכנון פיננסי ומיסוי של כל כספו וחסכונותיו. מכיוון שכל צעד קטן או פעולה לא נכונה, עלולה לגרום לנזק כלכלי לכל החיים.

חשוב להבין כי הגעתם אל צומת דרכים חשובה בכל הנוגע לטיפול ולקבלת החלטות בנושאים הפנסיוניים שלכם. כל הנכסים הפנסיוניים: קופות / קרנות / ביטוחי מנהלים שצברתם במהלך החיים אמורים כעת לשמש אתכם עד ל-120.

מדוע חשוב להיוועץ באיש מקצוע בצומת דרכים זו?

כאמור, התייעצות עם יועץ פנסיוני תכווין אתכם לניצול מקסימלי של הטבות המס להן הנכם זכאים. (זה יכול להסתכם בעשרות ומאות אלפי שקלים…) כמו כן, בדרך זו תוכלו להימנע מלבצע טעויות: כמו ההחלטה אילו כספים למשוך כהון ואילו כקצבה חודשית. כל צעד שלא תעשו הוא בלתי הפיך, והטעויות במקרה זה עולות ביוקר רב!

באם הנכם עומדים בפני פרישה לגמלאות זכרו כי חשוב ביותר להיערך ולהתכונן ליום הפרישה מבעוד מועד!

תכנון פרישה נכון ומקצועי יבטיח לכם ניצול מקסימלי של מקלטי מס ותכנון פיננסי מתאים בין רמת ההכנסות שלכם לרמת ההוצאות הצפויה בגיל השלישי.

אז מה אנו מציעים?

נלך יחדיו אל מומחה לפרישה (ישנם מספר מומחים בכל רחבי הארץ) כאלו  שעובדים ומלווים את לקוחות קבוצת חוסן כבר שנים רבות. שם נצייר את מסלול חייכם עד 120 הכולל: מה גובה ההוצאות החודשיות הצפויות לכם, היכן יש אבני דרך בהן צפויות לכם הוצאות חד פעמית משמעותית (החלפות רכבים, סיוע לילדים, טיול גדול לחו"ל או כל רצון אחר).

בשלב זה מומחה הפרישה יעבד את הנתונים שעולים מהמסלקות הפנסיוניות שלכם ומהחסכונות הפרטיים ויפיק עבורנו דו"ח מפורט הכולל רשימת משימות ולצד כל שורה ושורה מה עלינו לעשות בכדי להביא אתכם להגשמת יעדכם הכלכלי בגיל השלישי.

מכאן ואילך זוהי עבודה טכנית יסודית שלנו על מנת להביא את המצב בפועל לכדי ההמלצות הרשומות בדו"ח ומכאן ואילך נמשיך לתת לכם ליווי ושירות על ההשקעות שנשארו על מנת להבטיח את מקסום ההון הפנוי שלכם עד 120.

באם הנכם עומדים בפני פרישה לגמלאות זכרו כי חשוב ביותר להיערך ולהתכונן ליום הפרישה מבעוד מועד! תכנון פרישה נכון ומקצועי יבטיח לכם ניצול מקסימלי של מקלטי מס ותכנון פיננסי מתאים בין רמת ההכנסות שלכם לרמת ההוצאות הצפויה בגיל השלישי.

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...