בדיקת תיק ביטוח ופיננסים

תיק הביטוח והפנסיה שלכם חייב להיות תפור בדיוק רב למידתכם ומידת משפחתכם, ומותאם בדיוק רב לכל צורך שלכם, מבלי להיות מנופח ויקר מצד אחד, או חסר כיסוי מספק מן הצד השני. כך שברגע האמת לא תמצאו את עצמכם מול שוקת שבורה.

מה כולל תיק הביטוח והפנסיה שלכם?

תיק הביטוח והפנסיה הוא אחד מהנכסים החשובים שיש לתא המשפחתי שלכם.

בדרך-כלל, תיק הביטוח שלכם יכלול בבסיסו את רובד ביטוחי הבריאות והמחלות הקשות, את רובד הביטוח הפנסיוני ואת רובד ביטוחי חיים (בנפרד או כחלק מהביטוח הפנסיוני) ומעליהם בהתאמה אישית, יבואו רבדים נוספים בהתאמה אישית כגון רובד הביטוח הסיעודי, ורובד התאונות האישיות ואובדן כושר העבודה.

מבוטחים רבים אינם יודעים שגם בתוכניות חסכון הפנסיוני שלהם חבויות לעיתים קרובות ביטוחים יקרים מאוד, חלקם מתנגשים עם ביטוחים אישיים שיש למבוטח ויוצרים למעשה תשלום מיותר ויקר.

ככלל, תיק הביטוח צריך להיות תפור בדיוק רב למידתכם ומותאם בדיוק רב לכל צורך שלכם, מבלי להיות מנופח ויקר מצד אחד, או חסר כיסוי מספק מן הצד השני.

אז, מדוע חשוב שנבדוק את תיק הביטוח והפנסיה שלך?

האם רכשתם פוליסה שחשבתם שאתם צריכים, ובעצם אין לכם באמת צורך בה? אולי אתם משלמים פעמיים ויותר על אותו הכיסוי? ועם יד על הלב, עד כמה אתם באמת בשליטה על תיק הביטוח  והפנסיה שלכם? מתי בדקתם אותו בפעם האחרונה?

תופעות של 'כפל ביטוח',  או חוסר ביטוח, או של 'פוליסות נשכחות', הן הרבה יותר נפוצות ממה שמקובל לחשוב. מאות אלפי בתי אב בישראל סוחבים עימם כאוס ביטוחי, אשר, מצד אחד, עולה להם לא מעט כסף ומן הצד השני, משאיר אותם, חלילה, חשופים בקרות מקרה ביטוח. מהטעמים הללו חשוב לבדוק בכל שנה או מקסימום שנתיים את תיק הביטוח והפנסיה שלכם.

כמו כן, על כל שינוי או בחייכם לבוא לידי ביטוי בתיק הביטוח שלכם. בכל צומת בחיינו, חשוב מאוד שנוודא שהתיק הביטוחי שלכם אכן מעודכן ומותאם.

כידוע תחום הביטוח הוא דינמי ומשתנה. התחרות הגבוהה בשוק גורמת לירידה משמעותית במחירים בחלק מהמוצרים, וחברות הביטוח מציעות תוכניות ביטוח חדשות ומעדכנות את התוכניות הקיימות מפעם לפעם.

במסגרת בדיקת תיק הביטוח שלכם, באחריותנו לדאוג שהכיסוי הביטוחי בתיק יהיה העדכני ביותר שקיים בשוק ובעלות הנמוכה ביותר האפשרית. כמו כן, נדאג לנקות מתוך תיק הביטוח שלכם פוליסות מיושנות, יקרות, כפולות ובעיקר – מיותרות, שרבים ממשיכים לשלם לאורך זמן, רק משום שאין להם את הזמן ו/או את הידע לעשות סדר בתיק הביטוח האישי והמשפחתי.

צרכנות נכונה בביטוח. לשם אתם חותרים…

בתום ביצוע בדיקת תיק הביטוח והפנסיה שלכם נמסור לידיכם סיכום מקיף אשר יכלול את פירוט הפוליסות שבבעלותכם כולל הכיסויים והעלויות וכן, המלצות לארגון תיק הביטוח שלך. או בקיצור פתרון ממשי לפחות עלויות, יותר ביטוח והמון שקט נפשי בידיעה שהתיק הביטוחי שלכם מאורגן ומותאם בדיוק לצרכים שלכם.

מהם היתרונות המיידים שתרוויחו לאחר שנבצע את בדיקת תיק הביטוח והפנסיה?

  • נתאים עבורכם את סוגי הביטוח הנכונים והטובים ביותר עבורכם.
  • הזולת עלות בדמי ניהול , לרוב בבדיקת תיק פנסיוני ישנם עלויות גבוהות של דמי ניהול אשר אתם משלמים במוצרים השונים.
  • תהיו בטוחים שהכיסוי הביטוחי שרכשתם הוא אכן העדכני ביותר הקיים כיום בשוק הביטוח.
  • נבצע התאמה של תיק הביטוח המשפחתי במידה ואתם מכוסים בביטוח דרך ממקומות העבודה (לדוגמה בנושא אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים במסגרת ביטוחי מנהלים, קצבת שארים במסגרת קרן הפנסיה) ועוד…
  • נוודא שאין חוסר משמעותי בכיסוי הביטוחי שלכם.
  • נחפש היכן ניתן לחסוך בעלות הביטוח תוך שמירה על מקסימום כיסויים ככל שניתן.
  • תפסיקו לשלם עבור כפילויות מיותרות, כמו גם תשלומים מיותרים על ביטוחים לא הכרחיים שנדאג לבטל עבורכם.
  • נבצע השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות על מנת להשיג את העסקה הטובה ביותר לכל תקופת הזמן המשוערת בה תחזיקו בביטוח.

או בקיצור נציע עבורכם פתרונות ממשיים לפי הצורך ליותר ביטוח, בפחות עלות והמון שקט נפשי בידיעה שהתיק הביטוחי שלכם מאורגן והכי נכון ומדויק לצורך האישי שלכם, כזה שברגע האמת יצור לכם חוסן אמיתי.

רוצים לוודא שתיק הביטוח והפנסיה שלכם הכי נכון ומדויק לצרכים האישיים שלכם? לאחר הבדיקה שלנו תוכלו לישון בראש שקט, ולהיות בטוחים שתיק הביטוח והפנסיה שלכם הכי מעודכן ונכון עבורכם!

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...