ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות הוא ביטוח מסוג פיצוי המעניק למבוטח את סכום הכסף שנקבע מראש בפוליסה בעת גילוי מחלה קשה או בעקבות אירוע רפואי חמור. פוליסת ביטוח מחלות קשות כוללת מעל לשלושים מחלות אשר עצם הגילוי שלהן "משנה את כללי המשחק" (גיים צ'יינג'ר) עבור המשפחה.

למה נועד ביטוח מחלות קשות?

גילוי מחלה קשה של אחד מבני המשפחה, באופן פתאומי באמצע החיים וללא שום התרעה מוקדמת היא אירוע מטלטל המחייב ביצוע היערכות משפחתית אל  מול המצב החדש שנוצר

במקרים רבים, בנוסף להתמודדות עם המחלה, המשפחה איננה ערוכה להתמודד גם עם הירידה בהכנסותיה המגיעה כתוצאה מאיבוד ימי עבודה של בן/ת הזוג של החולה או של החולה עצמו ו/או יחד עם העלייה הניכרת בהוצאות בתקופת המאבק במחלה, בגין נסיעות לטיפולים, טיפול בילדים, תמיכה פסיכולוגית ואפילו לצורך טיסות לצרכי טיפול ובעצם לכל מטרה אחרת שתבחרו מכיוון שגובה הסכום שאותו תשלם חברת הביטוח למבוטח אינו תלוי בגובה ההוצאות שנגרמו למבוטח עקב המחלה וללא כל צורך בהוכחת הוצאה כלשהי.

ביטוח מחלות קשות נועד לחסוך מכם את ההתמודדות עם הקושי הכלכלי ולהבטיח לכם כיסוי כספי לכל הוצאה שתזדקקו לה ולשקט נפשי הדרוש לצורך המאבק במחלה.

"במהלך שנות עבודתי בתחום, פגשתי משפחות שנאלצו להתמודד עם מחלה קשה. מתוך ניסיוני הרב אני יכול לקבוע באופן חד משמעי, כי ביטוח מחלות קשות, הוא אחד מהביטוחים החשובים ביותר בתיק הביטוח של המשפחה. ביטוח שכל משפחה חייבת לשקול לערוך לעצמה וכזה ששום תיק ביטוח אינו שלם באמת בלעדיו".

האם יש ברשותכם פוליסת ביטוח למחלות קשות?

מצוין! שימו לב כי לאורך השנים חלו לא מעט שינויים ברשימת המחלות המכוסות ובמנגנון התביעה. לכן, נמליץ בחום לבצע בדיקה באמצעות סוכן ביטוח נאמן, אשר יוודא שרמת הכיסוי בפוליסה שלכם היא אכן הטובה ביותר עבורכם ותעניק מענה אמיתי בעת הצורך חלילה.

מהו תהליך עריכת הביטוח:

  • היה ובתהליך האפיון שערכנו עם המשפחה מצאנו כי קיים צורך בעריכת ביטוח מחלות קשות, נבצע השוואת מחירים והתפתחות פרמיה בין חברות הביטוח במטרה למצוא את הכיסוי המתאים ביותר לכל בן משפחה ובהתאם לסכום הפיצוי שברצונכם לקבל. כמו כן, נבחן אם לרכוש את הפוליסה בנפרד או כחלק מביטוח בריאות פרטי. וכן, נקבע את גובה סכום הפיצוי החד פעמי והמיידי שישולם לכם במלואו בעת גילוי מחלה קשה שבמסגרת הפוליסה, בהתאם לצורך שלכם במקרה בו חלילה יתרחש מקרה הביטוח.
  • בשל ההבדלים הקיימים בין החברות השונות במספר המחלות המכוסות ובתקופת האכשרה שבין תביעה לתביעה ובאופן חישוב הפרמיה (קבועה או משתנה בכל שנה או אחת לחמש שנים) ישנה חשיבות גדולה לבצע התאמה לכל בן משפחה ולמצוא עבורו את הכיסוי המתאים ביותר בתנאים הטובים ביותר.

האם כל משפחה חייבת ביטוח מחלות קשות?

כמובן שהתשובה היא… לא! כמו בכל סוג ביטוח נדרש הליך אבחון מקדים בו נבדוק כיצד ערוכה המשפחה ברמה הכלכלית לגילוי פתאומי של מחלה קשה אצל אחד מבני המשפחה.

איך אדע על אילו קבוצות מחלות קשות אני מכוסה?

את רשימת המחלות המכוסות אפשר לראות בנספחי הפוליסה של כל חברה וחברה.

מה כולל ביטוח המחלות הקשות שלי?

אנו נדאג לכך שפוליסת ביטוח המחלות שלכם תהיה מותאמת בדיוק לפי צורכיכם האישיים.

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...