ביטוח חיים

ביטוח חיים נועד להגן על היקרים לכם מפני קריסה כלכלית כתוצאה ממקרה פטירה של אחד המפרנסים העיקריים בבית (או שניהם) . במצבים אלו, בנוסף להתמודדות עם האובדן הרגשי, תאלץ המשפחה להתמודד גם עם שינוי כלכלי קיצוני באורח חיי המשפחה ובהכנסותיה דבר העלול להוביל לפגיעה אנושה ברמת החיים ולטרגדיה כלכלית. במיוחד כאשר ישנם ילדים קטנים בבית (עד גיל 18).

מהי מטרתו של ביטוח החיים?

רמת החיים שלנו מבוססת על הכנסה שלנו. מה יקרה לרמת החיים שלכם כתוצאה ממקרה של פטירה מוקדמת של אחד המפרנסים של משק הבית חלילה? במידה ולא דאגנו ליצור לעצמנו חלופות הכנסה, נאלץ לרדת בצורה דרמטית ברמת החיים.

לשם כך נועד ביטוח החיים אשר יעניק עבורכם הגנה כלכלית במקרים של מוות מוקדם. רכישת ביטוח חיים, במסגרת פוליסה פרטית תעניק עבורכם מענה כלכלי במצבים הנ"ל והיא בגדר חובה לכל משק בית ככל שאין חלופה כלכלית להכנסה אותה מייצר המפרנס מדיי חודש.

"לצערי קיימת בורות גדולה מאוד בנושא בקרב זוגות נשואים והורים לילדים. כאב לשלושה ילדים וכסוכן ביטוח וותיק המטפל בתביעות ללקוחותיו, אני מודע לעובדה כי כולנו מוציאים כל כך הרבה כסף עבור הילדים שלנו בדאגה לכל מחסור, אך לא תמיד דואגים לילדינו למקרה בו חלילה יישארו ללא מפרנס".

כמו כל דבר שאנחנו בקבוצת חוסן עושים, גם בנושא זה נדרשת מקצועיות ויסודיות. ההבדל בין רכישת ביטוח חיים "מהמדף" לבין תהליך רכישת ביטוח חיים באופן יסודי ומותאם עבורכם, הוא משמעותי ביותר עבור משק הבית והבטחת עתידכם במקרה חלילה של אירוע פטירה של אחד מבני הזוג.

זכרו כי ביטוח החיים נועד להגנה עתידית על היקרים לכם!

היזהרו מרכישה של ביטוח מסוג זה אצל מוכרן טלפוני או מכל מקור אחר אשר אינו מציע תהליך מלא! התוצאות עלולות להיות הרסניות…

תהליך עריכת ביטוח חיים:

  • תחילה נבצע לבני הזוג בדיקת מסלקה פנסיונית ונבדוק מהם הכלים הפיננסים העומדים לרשותם במקרה אסון מקרנות הפנסיה/ביטוחי המנהלים/חסכונות של בני הזוג.
  • לאחר מכן נתשאל את בני הזוג ונבין מהי ההכנסה הדרושה למשק הבית על מנת להתקיים ללא מחסור או ירידה ברמת החיים, והאם צפויות הוצאות חד פעמיות משמעותיות והכרחיות בהמשך (סיוע לילדים בשכר הלימוד, עזרה לקניית דירה וכ') ומהן ההכנסות המובטחות שיש למשפחה במקרה אסון (הכנסות מנדל"ן מניב, הכנסה של בן הזוג השני, חסכונות שניתן להשתמש בהם ועוד). האם צפויות לבני הזוג ירושות בעתיד?
  • רק לאחר הבנת התמונה במלואה נבצע התאמות ונראה מה דרוש כהשלמה לכל אחד מהמפרנסים. האם סכום ביטוח חודשי נוסף? האם סכום חד פעמי? וכמובן שנחשב את גובה הסכום הנדרש.
  • רק כעת כאשר התמונה כולה ברורה, נבצע בדיקת מחירים לרבות מחיר נוכחי ומחיר לתקופה הנדרשת כולה ונציג בפניכם את התוצאות – לבחירה מושכלת מבין האפשרויות הקיימות.

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא חוזה עם חברת הביטוח שמבטיח תשלום הסכום הקבוע מראש למוטבים, במקרה של פטירה בטרם עת, חלילה.

כיצד ניתן לרכוש ביטוח חיים?

ביטוח חיים רוכשים רק באמצעות סוכן ביטוח מקצוען אשר יסייע לך לבחור את ביטוח החיים המתאים לך, בהתחשב בגורמים שונים דוגמת גודל המשפחה, גיל הילדים, התחייבויות פיננסיות קיימות ועתידיות וכדומה. נשמח לעמוד לרשותך והציע מגוון אפשרויות לרכישת ביטוח חיים פרטי או משכנתא.

מדוע אנו זקוקים לביטוח חיים?

אם יש לך ילדים, בן או בת זוג, הורים מבוגרים או כל אדם אחר שתלוי בך לפרנסתו, כדאי לך לרכוש ביטוח חיים. ביטוח חיים יאפשר שמירה על רמת חיים אליה התרגלו במהלך חייהם במקרה של פטירתו המוקדמת של אחד המפרנסים במשק הבית.

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...