ביטוח בריאות

הידעתם? ביטוח בריאות הינו אחד מהביטוחים החשובים ביותר לכל אדם ולמשפחה! הידיעה מה יעמוד לשירותנו מבחינת מערכת הבריאות הציבורית ביום בו נזדקק לה חלילה או לחילופין מה ייחסר לנו, וכיצד נוכל לשפר את מצבנו בעזרת ביטוח בריאות פרטי הינה קריטית לצורך בניית תוכנית בריאות המתאימה לכל משפחה.

ביטוח בריאות פרטי - מה אתם יודעים עליו? מהי ההגנה הטמונה בו במקרה ונזדקק חלילה?

בין אם הנכם מחזיקים בביטוח בריאות פרטי ובין אם עדיין לא, עם יד על הלב , בכנות, עד כמה אתם באמת יודעים מה הכיסויים הטמונים בו? או המילים פשוטות מה מגיע לכם? ומהן האפשרויות הקיימות עבורכם בשוק ביטוחי הבריאות הפרטי?

ככל שיש לכם ביטוח פרטי, האם אתם משוכנעים שהפוליסה בה אתם מחזיקים, מתוך מאות הגרסאות של הפוליסות הקיימות בשוק בחברות הביטוח השונות, בשנים שונות, ועם שינויים רגולטורים תכופים, המעודכנות לפי חוקי הרגולציה השונים, היא הטובה והנכונה ביותר עבורכם?

מהו הניסיון בתביעות ביטוח מורכבות של חברת הביטוח בה אתם מבוטחים ועד כמה תוכלו לממש את זכויות הפוליסה באופן המהיר ביותר ביום הצורך?

ומה לגבי סעיף התרופות שאינן נכללות בסל הבריאות או הרחבה לתרופות למחלת הסרטן, האם אתם משוכנעים שמכסה את כל מה שקיים בשוק?

האם בבעלותכם פוליסה מהדור החדש? או מהדור הישן? ומה בכלל ההבדלים ביניהם???

אם גרמתי לכם לנוע בחוסר נוחות – הגעתם אל המקום הנכון.

לאורך השנים הצטברו מאות רבות של גרסאות לביטוחי בריאות. ככל שביטוח הבריאות שלכם לא נבדק בשנים האחרונות, ישנו סיכוי מסוים שאינכם מחזיקים בפוליסה הטובה ביותר עבורכם, על אף תשלום הפרמיה החודשית במיטב כספכם.

בניגוד לרוב המוחלט של הביטוחים האחרים, ביטוח הבריאות הוא ביטוח עתיר שירות מעצם היותו ביטוח מסוג שיפוי (בניגוד לביטוח מסוג פיצוי), לכן, רק שילוב של תוכנית ביטוח המתאימה לצרכים שלכם, בחברת ביטוח בה תוכלו לקבל את זכויותיכם, על פי תנאי הפוליסה, באופן היעיל ביותר ובזמן הקצר ביותר, תעניק לכם את המענה המקסימלי עבור הפרמיה החודשית אותה אתם משלמים.

האם ביטוח הבריאות הפרטי שלכם יעניק מענה במצב בריאות שאינו שגרתי?

וודאו עוד היום כי ביטוח הבריאות שלכם מותאם אישית עבורכם ויעניק מענה מלא עבורכם ויכול להבטיח לכם כיסוי רחב ומקיף לאירועים רפואיים כגון: ניתוח בישראל, השתלה או טיפול מיוחד אחר.

ביטוח בריאות בהתאמה אישית!

בין אם יש לכם ביטוח ובין אם עדיין לא, ישנה חשיבות גדולה להתאמת ביטוח הבריאות הפרטי לשלב הנוכחי שלכם בחייכם, וכך להבטיח את כיסוי רחב ומותאם אישית.

באופן זה, נוכל למקסם גם את ההחזרים אותם תהיו זכאים לקבל לפי התנאים שמעבר לביטוח. (החזרים עבור התייעצויות עם רופאים מומחים, מחליפים ניתוח וטכנולוגיות מתקדמות, טיפולי פיזיותרפיה, בדיקות אבחנתיות, טיפולים אלטרנטיביים ועוד). גם בנושא זה ישנם הבדלים מהותיים בין החברות השונות.

לאורך שנותיי הרבות בתחום למדתי כי אין נכון או לא נכון. נדרשת התאמה ספציפית לכל משק בית לפי הצרכים הספציפיים שלו.

מבולבלים? הגעתם למקום הנכון, הבה נתחיל.

מהו למעשה ביטוח בריאות?

פוליסת ביטוח הבריאות הפרטית מעניק הגנה רחבה במגוון תחומים כגון: ניתוחים,טיפולים מחליפי ניתוח וטכנולגיות מתקדמות, תרופות שאינן בסל, השתלות, רופאים מומחים ועוד.

מה כולל ביטוח הבריאות שלי ?

אנו נדאג לכך שפוליסת הביטוח הפרטית שלך תהיה מותאמת בדיוק לפי צרכיך האישיים כולל מגוון מרכיבים והרחבות עדכניות. ניתוחים – פוליסת בריאות פרטית מאפשרת לבצע את הניתוח באמצעות רופא מתוך רשימת רופאים. במקרה בו תזדקקו לניתוח או טיפול מחליף ניתוח יהיה באפשרותכם לבחור רופא מתוך רשימת רופאים בהסדר חברת הביטוח.

מדוע אני ומשפחתי זקוקים לביטוח בריאות פרטי?

ביטוח הבריאות הפרטי יעניק מענה במצב בריאות שאינו שגרתי ויכול להבטיח לכם כיסוי רחב ומקיף לאירועים רפואיים כגון: ניתוח בישראל, השתלה או טיפול מיוחד אחר.

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...