ביטוח אלמנטרי

מתוך רצוננו להעניק מטרייה ביטוחית רחבה לקהל לקוחותינו יצרנו קשר עסקי ופעיל בכל תחום הביטוח האלמנטרי באמצעות סוכנות הביטוח "וריטס" מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים , "וריטס" היא סוכנות בין הגדולות בארץ בתחום עיסוקה המביאה עימה מעל 35 שנות ניסיון בתחום הביטוח האלמנטרי עם יושרה בלתי מתפשרת, מקצועיות ומסירות למבוטחים והכל ברמת השירות הגבוהה ביותר ובהתאם לאמות המידה הנהוגות של קבוצת חוסן ביטוח ופיננסים.

התמחותה של "וריטס" כסוכנות מבין הגדולות והחזקות בענף הביטוח האלמנטרי נוגעת בהיקף רחב של ביטוחים וביניהם ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ותכולת דירה, ביטוחי מבנה (לפעמים במסגרת לקיחת משכנתא, ובמקרים אחרים מתוך רצונו של בעל הנכס), ביטוחי עסקים, אחריות מקצועית ועוד.

לקוחות קבוצת חוסן מוזמנים ליהנות כעת משירות מלא ואישי, ממחלקת תביעות איכותית ונגישה – גם בתחום הביטוח האלמנטרי, ותהיו בטוחים שתיק הביטוח שלכם מנוהל תחת קורת גג אחת – בטיב ובאיכות השירות הידועה שלנו מתחום ביטוחי החיים, הבריאות, תחום הביטוח הפנסיוני והפתרונות הפיננסיים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ועניין גם בתחום הביטוח האלמנטרי

הצורך בביטוח אלמנטרי קיים אצל כל אחד מאיתנו.

ישנם ביטוחים שמחויבים בחוק, אך גם אלו שלא, הם נחוצים וקריטיים מסיבות ברורות. אנשים רוצים לייצר שכבת הגנה לדירה שלהם, לבריאות שלהם ולרכב, ולכן, כל אחד מאיתנו רוכש ביטוחים אלמנטריים מכל מיני סוגים בכל עת, ואף משנה ומשדרג אותם באופן ספציפי לצרכיו. בגלל שהצורך הוא עצום בכל תא משפחתי, הדרישה לביטוחים אלמנטריים היא גדולה מאוד, והתנאים והצרכים לכל תא משפחתי משתנים בהתאם .

מהו ביטוח אלמנטרי?

ביטוח אלמנטרי (הנקרא גם ביטוח כללי) הוא מכלול ענפי הביטוח המבטחים מפני סיכון לרכוש: סיכון לאובדן הרכוש (כולו או חלקו) וסיכון לפגיעה בנפש כתוצאה משימוש ברכוש. ענפים עיקריים בביטוח אלמנטרי הם: ביטוח רכב – ביטוח מפני נזקים לרכב ולנוסעים בו, וביטוח מפני נזק לצד שלישי. ביטוח דירה – ביטוח מפני נזק לדירה ולרכוש שבה כתוצאה משרפה, משיטפון, מרעידת אדמה, מפריצה וכדומה. ביטוחי עסקים – שיעניק הגנה רחבה לעסק שלכם באמצעות מגוון רחב של סוגי ביטוחים מותאמים לצורך. אחריות מקצועית – אחריות מפני כשל מקצועי – רשלנות מקצועית מימון הוצאות משפטיות וביטוח צד ג' תאונתי. הביטוח האלמנטרי הוא חוזה משפטי לשנת ביטוח אחת ומדיי שנה יש לחדשו על פי התנאים באותה העת.

איך זה עובד?

ביטוח אלמנטרי נעשה על פי פוליסה – שהיא למעשה חוזה ההתקשרות בין המבוטח למבטח, את המקרים שבהם ישולם סכום הביטוח, ואת הפרמיה – הסכום שמשלם המבוטח למבטח בתמורה לביטוח. פוליסות לביטוח אלמנטרי כוללות בדרך כלל סכום של השתתפות עצמית – שאותו ישלם המבוטח מכיסו, במטרה של למנוע תביעות קטנות שגובהן נמוך מגובה ההשתתפות העצמית. תקופת הביטוח בביטוח אלמנטרי הינה לשנת ביטוח אחת אשר בתומה יש לחדש את חוזה הביטוח לשנה נוספת ובהתאם לתנאי הביטוח הרלוונטיים לאותו הזמן.

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...