ביטוח אובדן כושר עבודה

יש תסריטים בחיים שלא נעים לנו לדמיין אותם אבל עדיף להתכונן אליהם. לצערנו, לא לעולם חוסן, ובכל גיל או שלב בחיים אנו עלולים לאבד את כושר העבודה, בין אם בשל מחלה ובין אם בשל תאונה.

מה יקרה חלילה במצב של אובדן כושר עבודה? איך תסתדרו כלכלית ללא הכנסה למשך תקופה ארוכה / לכל החיים? האם יש באפשרותכם להמשיך ולשמור על רמת חייכם הקיימת? מהם מקורות ההכנסה של משפחתכם במקרה הצורך?

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא הכיסוי הבסיסי ביותר עבור האדם העובד ואחד מהביטוחים ההכרחיים בתיק הביטוח שלכם. משמעותו, חלף הכנסה במקרה בו איבד אדם מפרנס, את יכולתו לעבוד עקב תאונה או מחלה, באופן זמני או לצמיתות. כיסוי זה יעניק לכם הכנסה חודשית קבועה כתחליף להכנסתכם שעלולה לרדת לטמיון במצב זה.

כל אדם שכיר זכאי על פי חוק לכיסוי אובדן כושר עבודה וזוהי אחת מהחובות של המעסיק לדאוג לכך, על-פי חוק הכיסוי דרך מקום העבודה יכול להיות או באמצעות קצבת נכות דרך קרן הפנסיה או באמצעות ביטוח אובדן כושר עבודה כחלק מביטוח מנהלים או מחוצה לו. מתוך ניסיוננו הרב בבדיקת תיקי הביטוח ראינו לא פעם שמעסיקים אינם דואגים לכיסוי הולם ותיקני לעובד, כנדרש בחוק.

עצמאי חייב לדאוג לעצמו לביטוח אובדן כושר עבודה והדבר מהווה עבורו הוצאה מוכרת על פי סעיף 17א בגובה המס השולי.

על פי החוק אדם רשאי לקבל במקרה אובדן כושר עבודה עד 75% מההכנסתו הכוללת (ברוטו).

כמובן שכמו (כמעט) בכל ביטוח, גם בפוליסה זו יש הבדלים בין החברות במחירים, באיכות הכיסוי הביטוחי ונדרשת בו התאמה מדויקת ואישית לכל אדם ואדם לפי צרכיו והכנסתו.

בשנת 2018 ערך משרד האוצר רפורמה בענף ביטוחי אובדן כושר העבודה וייצר פוליסה בסיסית אחידה (לכל מי שרוכש את הפוליסה לאחר מועד כניסת הרפורמה לתוקף) אשר עליה ניתן להוסיף הרחבות שונות בהתאמה אישית לפי הצורך שיעניקו לך ולמשפחתך שקט נפשי והגנה רחבה.

האם אתם מכוסים בפני אובדן כושר עבודה?

אנו נדאג לכך שהכיסוי הביטוחי לאובדן כושר עבודה יהיה מותאם בדיוק לפי צורכיכם האישיים ויעניק מענה אמיתי בקרות מקרה הביטוח חלילה.

תהליך עריכת הביטוח:

גם בביטוח אובדן כושר עבודה, כמו בביטוחי החיים השונים, נדרשת עבודה מקדימה לפני עריכת הביטוח.

נתחיל בבדיקת מסלקה פנסיונית באמצעותה נקבל תמונה מלאה על כל המוצרים הפנסיוניים שברשותכם, תוך התייחסות מדויקת לביטוח אובדן כושר עבודה.

במקרה של שכיר נבדוק מול תלוש השכר את ההכנסה ברוטו נכפיל ב-75% ונשווה לכיסוי בפועל. אצל עצמאי נבקש דוח רו"ח על ההכנסה החייבת במס (ממוצע שנתי) ונפעל בהתאם לכך.

בסיומו של תהליך, נוודא שהכיסוי מותאם לפי צורכיכם האישיים ויהיה כזה אשר יעניק לכם מענה אמיתי בקרות מקרה הביטוח חלילה.

האם כל משפחה חייבת ביטוח אובדן כושר עבודה?

ביטוח אובדן כושר עבודה מיועד לכל מי שמעוניין להגן על עצמו ועל בני משפחתו במקרה של מחלה, נכות או תאונה, העלולים למנוע את היכולת להמשיך לעבוד, להתפרנס ולפרנס את בני המשפחה כרגיל. כמו בכל סוג ביטוח נדרש הליך אבחון מקדים והתאמת הכיסוי הביטוחי לכל אדם.

האם הכיסוי הביטוחי מתאים עבורי?

אנו נדאג לכך שהכיסוי הביטוחי שלכם לאובדן כושר עבודה יהיה מותאם בדיוק לפי צורכיכם האישיים ויעניק מענה אמיתי בקרות מקרה הביטוח חלילה.

מה יעניק לי ביטוח אובדן כושר העבודה?

ביטוח אובדן כושר העבודה נועד להבטיח תשלום קצבה חודשית, כתחליף למשכורת (עד לתקרה של 75% ממשכורתכם) במקרה של אובדן היכולת להתפרנס עקב מחלה או תאונה.

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...