גמל והשתלמות

קופות הגמל היו בעבר מהמכשירים הנפוצים ביותר להפקדות לחיסכון פנסיוני. האפשרות לנייד את החיסכון הפנסיוני מגדילה את טווח הבחירה של הצרכן ומאפשרת לו לבחור את המסלול המתאים לו ביותר.
קרן השתלמות הינו המכשיר הפנסיוני היחיד אשר טומן בחובו הטבות מס וניתן למשיכה כסכום חד פעמי מדי מספר שנים

מה כוללות קופות  גמל וקרנות השתלמות

קופות גמל

קופת גמל הינה מכשיר חיסכון פנסיוני לטווח הבינוני- ארוך, המיועד להבטיח הכנסה חודשית שוטפת לאחר הפרישה מהעבודה, והיא מיועדת לשכירים ולעצמאים כאחד. קופת גמל הינה מכשיר פיננסי המניב תשואה לעמיתיה באמצעות השקעה בשוק ההון ובשווקים נוספים. ההפקדות בקופה נעשות אחת לחודש, והסכום המצטבר בה משולם כקצבה חודשית בעת הפרישה. החל משנת 2008 כל הכספים המופקדים בקופת גמל מיועדים לקצבה, השינויים שאירעו בשוק קופות הגמל בשנים האחרונות בעקבות רפורמת בכר, נועדו לעודד את הציבור לחסוך לגיל פרישה. תמריצים נוספים שמעניקה הממשלה לציבור בדמות הטבות מס נועדו גם כן לשם עידוד מטרה זו.

קרנות השתלמות

קרנות ההשתלמות הן אפיק החיסכון היחיד לטווח הקצר המאפשר לעמיתים בהן לצבור כספים ולקבל סכום חד פעמי ללא תשלום מס. קרנות ההשתלמות מיועדות הן לשכירים והן לעצמאים, כאשר תקופת החיסכון המינימאלית עומדת על 6 שנים. העמיתים בקרנות נהנים ממגוון רחב של מסלולי השקעה, כאשר מגזר העצמאים נהנה גם מהטבות מס על ההפקדות. מעסיקים המשתתפים בחיסכון של עובדיהם זוכים גם כן להטבות מס. שיעור הניכוי המקובל מעובד שכיר עומד כיום על 2.5%, כאשר שיעור ההשתתפות של המעביד עומד על 7.5%. בדומה לקופת גמל, קרן השתלמות הינה מכשיר פיננסי המניב רווחים לעמיתים בה באמצעות השקעות בשוק ההון ובשווקים נוספים.

דרך קבוצת חוסן תוכלו לקבל השוואה מקיפה מיהם הקופות והקרנות המובילות, מהם דמי הניהול הטובים ביותר שתוכלו לקבל בקופות גמל וקרנות ההשתלמות שמציע בתי השקעות וחברת ביטוח.

הצטרפו להצלחה ועשו סדר אחת ולתמיד בתחום זה בחייכם.

כאן לשירותכם!

השאירו את פרטיכם ונשוב אל פנייתכם בהקדם:

כתובתנו:

בנין בית זילברמינץ, שלם 3, רמת גן

0722400042

פקס

153722447155

Info@hosengroup.co.il

בנסיעתך הקרובה לחו"ל אני מזמין אותך לרכוש ביטוח נסיעות בחברת הראל או פספרטכארד.

בודק...